KONST / Litografier / Färglitografier 14796018
nr 1479 6018
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Färglitografier, 3 st, Oramade lösa blad. Signerade, 46x63 cm
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
måndag 18 juli 2022
kl 19:39:05
Jan Naliwajko
Läs mer om Jan Naliwajko